Polska Liga Squasha 3 Dywizja

11.03.2017 IV SESJA

Harmonogram szczegółowy:

KOLEJNOŚĆ RAKIET: 3,1,4,2

rezygnacja: Calypso Europlex Team 1

GODZ.12.00

Legionowo Porusza Spektrum Sportu II–Calypso Europlex Team 1

Akademia Squash Team 2-Legionowo Porusza Spektrum Sportu I

Akademia Squash Team 1-OTC Squash Fighters

GODZ.13.00

OTC Squash Fighters-Legionowo Porusza Spektrum Sportu II

Akademia Squash Team 1-Calypso Europlex Team 1      

Akademia Squash Team 2-Calypso Europlex Team 2

GODZ.14.00

Akademia Squash Team 2-Legionowo Porusza Spektrum Sportu II

Calypso Europlex Team 2-OTC Squash Fighters

GODZ.15.00

OTC Squash Fighters-Legionowo Porusza Spektrum Sportu I

Calypso Europlex Team 2-Calypso Europlex Team 1

GODZ.16.00

Legionowo Porusza Spektrum Sportu I-Legionowo Porusza Spektrum Sportu II

 

 

 

 

 

 

4.02.2017 III SESJA

Harmonogram szczegółowy:

godz.12.00

Kort 1 i 2

Calypso Europlex Team 1-OTC Squash Fighters

Kort 3 i 4

Legionowo Porusza Spektrum Sportu I-Calypso Europlex Team 2

Kort 5 i 6

Akademia Squash Team 1-Akademia Squash Team 2

Godz.13.00

Kort 1 i 2

Legionowo Porusza Spektrum Sportu II-Calypso Europlex Team 2

Kort 3 i 4

Calypso Europlex Team 1 – Akademia Squash Team 2

Kort 5 i 6

Legionowo Porusza Spektrum Sportu I-Akademia Squash Team 1

godz.14.00
kort 1 i 2

OTC Squash Fighters-Akademia Squash Team 2

Kort 3 i 4

Legionowo Porusza Spektrum Sportu II-Akademia Squash Team 1

Kort 5 i 6

Calypso Europlex Team 1-Legionowo Porusza Spektrum Sportu I

godz.15.00

Kort 1 i 2

Calypso Europlex Team 2-Akademia Squash Team 1

3.12.2016 I SESJA

Wyniki


Harmonogram szczegółowy:

godz.10.00

Kort 1 i 2

Calypso Europlex Team 1-OTC Squash Fighters

Kort 3 i 4

Legionowo Porusza Spektrum Sportu I-Calypso Europlex Team 2

Kort 5 i 6

Akademia Squash Team 1-Akademia Squash Team 2

Godz.11.00

Kort 1 i 2

Legionowo Porusza Spektrum Sportu II-Calypso Europlex Team 2

Kort 3 i 4

Calypso Europlex Team 1 – Akademia Squash Team 2

Kort 5 i 6

Legionowo Porusza Spektrum Sportu I-Akademia Squash Team 1

godz.12.00
kort 1 i 2

OTC Squash Fighters-Akademia Squash Team 2

Kort 3 i 4

Legionowo Porusza Spektrum Sportu II-Akademia Squash Team 1

Kort 5 i 6

Calypso Europlex Team 1-Legionowo Porusza Spektrum Sportu I

godz.13.00

Kort 1 i 2

Calypso Europlex Team 2-Akademia Squash Team 1

 

autor: Spektrum Sportu Squash