OTWARTY TURNIEJ PRZEDSIĘBIORCÓW

Otwarty turniej przedsiębiorców Turniej to doskonała możliwość wymiany doświadczeń biznesowych, integracji, aktywnego odpoczynku oraz zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu firm prowadzących działalność na terenie powiatu legionowskiego i nie tylko. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm w tym roku proponujemy formułę Grand Prix czyli możliwość udziału w czterech turniejach w ciągu roku.   I turniej GP 9 lutego… więcej »

AMATORSKI TURNIEJ TENISOWY DLA DZIECI (kat.6-8 / kat.9-12) 24.02.2018

Wszelkie aktualności dotyczące tego wydarzenia będą pojawiały się tutaj! (losowanie, harmonogram meczów, wyniki, ew. zmiany w regulaminie itp.) Serdecznie zapraszamy wszystkich tenisistów do udziału w naszym turnieju tenisowym w kategorii: „Kids Singiel Open” – do gry dopuszczone zostają wszystkie dzieci grające w tenisa (również te które posiadają licencję zawodniczą PZT). ——> LOSOWANIE, WYNIKI MECZÓW NA… więcej »

WALENTYNKOWY TURNIEJ PAR MIESZANYCH (MIXt) 17.02.2018

Wszelkie aktualności dotyczące tego wydarzenia będą pojawiały się tutaj! (losowanie, harmonogram meczów, wyniki, ew. zmiany w regulaminie itp.) Serdecznie zapraszamy wszystkich tenisistów do udziału w naszym turnieju tenisowym w kategorii: „Mixt” – do gry dopuszczeni zostają wszyscy mężczyźni i kobiety grający amatorsko lub są trenerami, instruktorami, zawodnikami  tenisa) – turniej towarzyski! – jeżeli nie masz… więcej »

I TURNIEJ SINGLOWY DLA PAŃ 11.02.2018

Wszelkie aktualności dotyczące tego wydarzenia będą pojawiały się tutaj! (losowanie, harmonogram meczów, wyniki, ew. zmiany w regulaminie itp.) Serdecznie zapraszamy wszystkich tenisistów do udziału w naszym turnieju tenisowym w kategorii: „Women Singiel Open” – do gry dopuszczone zostają wszystkie kobiety grające amatorsko w tenisa (w turnieju nie biorą udziału osoby które kiedykolwiek posiadały, bądź posiadają… więcej »

I AMATORSKI TURNIEJ DEBLOWY „MEN’s DEBEL OPEN SERIES” 10.02.2018

Wszelkie aktualności dotyczące tego wydarzenia będą pojawiały się tutaj! (losowanie, harmonogram meczów, wyniki, ew. zmiany w regulaminie itp.) Serdecznie zapraszamy wszystkich tenisistów do udziału w naszym turnieju tenisowym w kategorii: „MEN’s Debel Open” – do gry dopuszczeni zostają wszyscy mężczyźni grający amatorsko w tenisa (w turnieju nie biorą udziału osoby które kiedykolwiek posiadały, bądź posiadają… więcej »

Amatorski Turniej Tenisowy „Singiel Open Series” w Spektrum Sportu

->>> Losowanie, podział na grupy, podgląd wyników na żywo <<<-   🎾📣Moi drodzy! W dniu wczorajszym, w święto Trzech Króli, rozegrany został amatorski turniej tenisowy z cyklu „Singiel Open Series” (http://www.spektrumsportu.pl/amatorski-turniej-tenisowy-singiel-open-series-spektrum-sportu/). ✅Do rywalizacji stanęło 16 zawodników 💪nie tylko z Legionowa. Mieliśmy zaszczyt gościć osoby np. z Marek i Radzymina. Bardzo duży szacunek za umiejętności, rozgrywanie… więcej »

9 Grudnia (Sobota) Rakietkowe Mikołajki dla Dzieci !

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA: Rozegramy trzy turnieje: Squash, Tenis, Badminton. Wszystkie poziomy zaawansowania. Dla najmłodszych przewidujemy konkursy z nagrodami. Upominki niespodzianki dla wszystkich uczestników! Wpisowe 25 zł. Dla Wszystkich zawodników słodkie upominki od Cukierni Sowa z Legionowa. Nagrody od Firmy Decathlon. Kategorie wiekowe Tenis: 6-8 lat 9-11 lat 12-14 lat Kategorie wiekowe Squash OU- 11 OU-… więcej »

Dywizja II Polska Liga Squasha- Sesja I 2.12.2017

2 grudnia odbędzie się w klubie I sesja nowego sezonu Polskiej Ligi Squasha. Harmonogram -> TUTAJ Cena od drużyny za jeden mecz to 45 zł. Kolejność rakiet jest następująca: Rozgrywki męskie: 4, 2, 1, 3 Do zobaczenia na kortach!

Liga Tenisowa Spektrum Sportu już działa!

Drodzy tenisiści i tenisistki! Od dzisiaj w naszym klubie uruchamiamy dla Was możliwość rywalizacji w ramach Ligi Tenisowej Spektrum Sportu! My pomożemy Wam umówić się na mecz! Jedyne co potrzeba to Twoje zgłoszenie i chęci do gry! Szczegóły w recepcji klubu lub pod numerem 504-300-477 i 796-842-396. W zamian dostajecie lepszą cenę na kort, super… więcej »

Zimowe półkolonie w Spektrum Sportu

Półkolonie na sportowo Szukasz ciekawego zajęcia dla swojego dziecka w ferie zimowe?  Wysyłając dziecko do Spektrum Sportu zadbasz o jego zdrowie i rozwój. Dzięki  dynamicznym i  ogólnorozwojowym sportom rakietowym: badminton, tenis, squash Twoje dziecko nie będzie się nudzić.  Skorzystaj z naszego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą! TERMINY:     15-19.01,     22.01-26.01     #tenis ziemny #squash #badminton #tenis ziemny legionowo #legionowo porusza #tenis… więcej »